• +90 (312) 418 5777
 • +90 (532) 457 1472
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

BİLİŞİM HİZMETLERİ

Yazılım/Donanım, Teknik Servis/Bakım, Sunucu, Hosting, Domain
Image is not available
Image is not available
Image is not available
İNŞAAT-YAPI-DEKORASYON-FERFORJE
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
We’re getting married!
on August 19th 2016,
Los Angeles, CA
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

Elizi Mühendislik Hakkında

Biz kimiz?

Şirketimizin ilk temeli ne zaman atılmıştır?

Bugün, ELİZİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak anılan tüzel yapının ticari temelleri, 1992 yılında atılmıştır.

1992 yılında ortaklarımızdan Haydar GÜNER’in %50 hissedarlığı ile kurulan ESST ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; Steinel Marka Almanya Menşeli Sensörlerin ilk distribütörlüğünü yapmış, İlk Özel Radyo’yu kurmuş, Türkiye’nin birçok bölgesindeki Belediyelerimize Kablosuz Ses Yayın Sistemi kurmuş, Aselsan ve Motorola Telsiz satışı gerçekleştirmiş, Telsiz Genel Müdürlüğünden frekans tahsisi yaptırmıştır. Kurmuş olduğu özel radyoların dışında İmaj Radyo vericisi ve yayın sistemlerinin onarımını ve bakım hizmetlerini yapmıştır.

1994 yılında yapılan yerel seçimlerde ilk kez bilgisayar destekli ve kablosuz ses yayın sistemli seçim organizasyonu yapmış ve organizasyonunu üstlendiği CHP Mamak Belediye Başkanı Adayı İsmail DEĞERLİ’nin Belediye Başkanı olmasını sağladığımız, Belediye Başkanı tarafından ifade edilmiştir.

1995 yılında Seçim Müzik ve Anons Sistemi uygulaması 19. Dönem Trabzon Milletvekili ve MHP Genel Sekreteri olan Koray AYDIN‘ın talepleri doğrultusunda MHP Seçim Otobüslerinde uygulanmış ve beğenileri bildirilmiştir.

8 Aralık 1995 tarihinde Ankara Valiliği izniyle ortaklarımızdan Haydar GÜNER‘in tertip komitesi başkanlığında; VEZİROĞLU ŞİRKETLER GRUBU ve sahibi Ali Haydar VEZİROĞLU ile AVRUPA ALEVİ BİRLİKLERİ FEDERASYONU (AABF) Yönetimi ve Genel Başkanı Ali Rıza GÜLÇİÇEK‘in maddi-manevi destekleriyle ANKARA ATATÜRK SPOR SALONU‘nda Müzik Organizasyonu düzenlenmiş; Müzik Organizasyonunda Arif SAĞ, Erdal ERZİNCAN ve diğer sanatçılar onbinlerce kişiye hitap etmiştir. Arif Sağ Ankara Konseri’ne katılımın 30 bin kişinin üzerinde olması nedeniyle Spor Salonuna sığmayan insanlarımızın spor salonu dışında da izleyip dinleyebilmesi için dışarıya ve salon içindeki boşluklara 3 tır dolusu plastik sandalye getirtilmiş, fazladan dev ekranlar ve müzik yayın sistemleri kurulmuştur.

1994 yılında ortağımız Haydar GÜNER‘in %51 hissesi ile Ankara’da iki farklı adreste merkez ve şube olarak kurulan ELE-MED ELEKTRONİK MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile Elektronik Sistemler ve Bilgisayar Sistemleri Hizmetlerine Medikal Sistemleri de (Kalp Damar Cerrahi Malzemeleri, Laporaskopi Sistemleri) ekleyerek Özel ve Tüzel kişiliklere hizmet etmeye devam etmiştir.

1995 yılında ortağımız Haydar GÜNER‘in %51 hissesi ile İzmir’de iki farklı adreste merkez ve şube olarak kurulan ELE-MED İNŞAAT ELEKTRONİK TURİZM VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile İnşaat Sektörüne de atılmış; yine inşaat sektöründen İsmet MADAK ile şirket ortaklığına devam edilerek çalışmayı uluslararası boyutlara taşımışlardır.

21.10.1996 tarihinde Sierksdorfer Str. 13 b, 22147 Hamburg/ALMANYA adresinde bulunan Genel Müdürlüğünü Tekin GÜN‘ün yaptığı NIS GMBH isimli İnşaat Firması ile Cumhuriyet Bulvarı 24/706 Konak/İZMİR-TÜRKİYE adresinde bulunan %51 hissesi ortaklarımızdan Haydar GÜNER’e ait ELE-MED İNŞAAT ELEKTRONİK TURİZM VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile inşaat sözleşmesi yapılmış ve sözleşme gereği olan işler tamamlanmıştır.

13.01.1997 tarihinde İsrail ülkesi Bat-Yam Şehrinde ortaklarımızdan Haydar GÜNER tarafından ELE-MED INTERNATIONAL BUILDING TRADING CO. LTD. isimli Uluslararası İnşaat Şirketi Kurularak inşaat sektöründeki hizmetimiz uluslararası boyutlara taşınmıştır.

19.08.1997 tarihinde ortaklarımızdan Haydar GÜNER‘in Genel Müdürü olduğu ELE-MED INTERNATIONAL BUILDING TRADING CO. LTD. ile REDECO RESTORATION & DECORATION & CONSTRUCTION firması sahibi Cengiz BAYRİ‘nin Genel Müdürü olduğu ELİT GRUP İNŞAAT A.Ş. arasında yapılan 100.000.000.-USD (Yüzmilyon Amerikan Doları) banka teminatı taahhütlü sözleşme ile İsrail hudutları dahilinde inşaat projesi anlaşmasına varılmıştır.

28.01.1998 tarihinde İsrail ülkesi Tel-Aviv Şehrinde ortaklarımızdan Haydar GÜNER tarafından H.K.P.G.M INTERNATIONAL BUILDING, IMPORT AND EXPORT CORP.LTD. isimli Uluslararası İnşaat Şirketi kurularak inşaat sektöründeki hizmetimiz uluslararası boyutlarda devam etmiştir.

İnşaatı Yerel Boyutlara taşıma

Medikal sektörü terk ederek Elektronik, Bilişim ve Güvenlik Sektörüne daha çok ağırlık veren ortaklarımızdan Haydar GÜNER; ELE-MED GROUP Şahıs şirketi olarak Elektronik, Bilişim ve Güvenlik Sektöründe hizmet vermeye devam etmiş; Geçirdiği kalp krizi sonrası eski ortağı İsmet MADAK ile tekrar iş ortaklığı kurarak ELİZİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ‘nde birlikte çalışmaya yeniden başlamışlardır. Uluslararası İnşaat işini yerel boyuta taşıyan firmamız kısa sürede şantiye alanlarında kendini göstermeye başlamıştır.

Bilişim ile nasıl tanıştık ve şu anda neredeyiz?

Bilişim Çözümlerimizin temeli 1986 yılına dayanmaktadır. Henüz PC Sistemlerin icat edilmediği 1986 yılında; Çocuklara oyun makinesi amaçlı Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Almanya’dan getirtilen AMSTRAT CPC 6128 sistemler ile Yazılım ve Donanım faaliyeti başlamıştır. Henüz Harddiskin bulunmadığı, Sadece Monitör ile klavyeden oluşan ve klavye üzerinde takılı 640 KB Kapasiteli Disket Sürücüsü bulunan bu sistemlerin bellek kapasitesi de 640 KB idi.

Günümüzde terrabyte kapasiteli sistemlerin varlığını düşünecek olursak; günümüzde kullandığınız sistemlerin milyarda bir altındaki düşük kapasiteyle çalışan bu sistemlerle Pascal, Cobol, Fortran ve GW Basic yazılım dillerini kullanarak Belediye’nin tahakkuk tahsilât yazılımlarını gerçekleştirilmiştir.

1990’lı yılların başında Intel 8086 PC Sistemlerin ülkeye girişiyle birlikte Novell Network İşletim Sistemi altında Clipper Yazılım Diliyle Belediye Otomasyonu’nu (Bütçe Muhasebe, Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan Reklam Vergisi, Genel Tahakkuk Tahsilat, Encümen, Su Tahakkuk Tahsilat, Encümen, Genel Evrak vb.) yazarak Bilişim Dünyasına Merhaba dedik ve bugüne geldik.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı; bilgi birikim ve tecrübemiz ise referansımızdır.

Bariyer Sistemleri’ne ne zaman ve neden başladık?

Bariyer konusunda Türkiye’nin hemen hemen tüm illerindeki Hastane, Büyükelçilikler, Askeri ve Kamu kurumlarına hizmet vererek Ortadoğu ülkelerine ihracatıyla da Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayarak kendini referanslarıyla ispatlamış olan HAZAL GROUP isimli firmanın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü B.Cahit İLEK ile proje ortaklığı anlaşması yapan firmamız; Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerine Bariyer imalatı, ihracatı, kurulum ve montajı konusunda da siz değerli müşterilerine ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir.

BİZ NE İŞ YAPARIZ?

RİSK ANALİZİ YAPARIZ

 • İş Güvenliği ve Sağlığı ile İşyerlerinizin Risk Analizini; konusunda uzman mühendisler ile yapar, hazırlamış olduğumuz “Risk Analiz Raporu” ile risklerinizi minimize ederiz.

İNŞAAT VE YAPI DEKORASYON İŞİNİ YAPARIZ

Temel prensibimiz; inşaat ve dekorasyon alanında siz müşterilerimize uzman ekiplerimizce akılcı, ekonomik, yüksek kaliteli ürünler ile kalıcı çözümler üretmektir.

 • Temelden çatıya inşaat ve taahhüt işlerini yaparız.
 • Boyama işleri ve Yapı Dekorasyonunu yapar, işle ilgili gerekli malzemeleri temin ederiz.
 • Binanızın iç ve dış izolasyonunu (ses ve ısı yalıtımı) yapar, işle ilgili gerekli malzemeleri temin ederiz.
 • Doğaltaş, Mermer, Granit, Karo, Fayans, Seramik, Çini gibi dekoratif ve yalıtımsal kaplamaları yapar işle ilgili gerekli malzemeleri temin ederiz.
 • Tuvalet, banyo ve mutfaklarınızın hijyenik ve şık görünümlü olması için gerekli tüm uygulamaları yapar, işle ilgili gerekli malzemeleri temin ederiz.
 • Alçı Dekorasyon ve Kartonpiyer işlerini yaparız.
 • Yer döşeme ve duvar kaplama işlerini zevkinizin ötesinde tasarım sunarak memnuniyetinize katkı sağlarız.
 • Alçı sıva, mineral sıva, kara sıva gibi duvar kaplamalarını yapar, duvar öreriz.
 • Asma tavan, ışık bandı gibi estetik çalışmaları yaparak beğeninizi kazanmaya çalışırız.
 • Çatı kaplama (Yalıtım) ve onarımını yaparak çatı altında huzur ortamınıza katkı sağlarız.
 • Temiz ve Atık Su Tesisat döşeme, tadilat ve onarım işlerini yaparız.
 • Küpeşte Sistemlerini yaparız.
 • Cam Balkon, PVC Kapı ve Pencere, Kepenk, Ferforje işlerinizi yapar, bu işleri yaparken estetik ve kaliteye çok dikkat ederiz.
 • Binanız ile ilgili her türlü tadilat ve onarım işlerini yaparız.

ELEKTRİK-ELEKTRONİK, NETWORK DANIŞMANLIK VE HİZMETİ YAPARIZ

 • Elektrik ve zayıf akım tesisat işlerini yapar, projelendiririz.
 • Binanıza uygulayacağımız akıllı bina sistemleri ile yaşamınızı kolaylaştırırız. Farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbirleri ile entegre ederek bir yandan verimlilik ve faydayı artırır, diğer yandan da enerji tasarrufu sağlanmasına vesile oluruz.
 • Telefon Santral ve İnternet Hizmetleri konusunda uzman kadrolarımızla satış ve teknik destek hizmetini sağlarız.
 • Ev ve işyerlerinizde, kablolu/kablosuz/fiber optik Network ve Data Sistemlerini en yüksek teknolojideki ürünler ile kurarız.
 • Network ve Data Hizmetlerinizde Uzak alanlara ya da kablolu sistemlerin erişemeyeceği bölgelere bağlanabilmek için en yüksek teknolojideki Kablosuz Endüstriyel Çözümleri en düşük maliyetlerle gerçekleştiririz.
 • Kablosuz Kontrol Cihazları ile erişilemeyen ve kabloların döşenmesinin zor ya da imkânsız olduğu alanlardaki cihaz ve işleyişleri sorunsuz ve kolayca yönetebilmenizi sağlarız.
 • Elektronik Led Aydınlatma Sistemlerini Projelendirir, kurar, teknik şartnamesini hazırlar, danışmanlık hizmetlerini veririz.
 • Çanak Anten ve Uydu Alıcıları Sistemlerini Montaj yapar, işle ilgili ekipmanları temin eder, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini veririz.
 • Tüm Elektrikli ve Elektronik Sistemlerin bakım-onarım ve teknik destek hizmetlerini verir, yıllık sözleşme ile garantiye alırız.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİZE DESTEK OLURUZ

 • Ev, Apartman, Villa ve işyerlerinize, yüksek teknolojideki Görüntülü Diyafon (İnterkom) Sistemlerini kurar, zil tesisatı olan binalarda kırma dökme yapılmadan eski zil sistem kablosunu kullanarak montaj hizmetini yerine getiririz. Talep halinde Görüntülü konuşma sistemine ek güvenlik kamera hizmetini sağlarız.
 • Ev ve işyerlerinize, yüksek teknolojideki Yangın ve Hırsız Alarm Sistemlerini kurar ve söz konusu mekânları 365 gün/24 saat kaydederek maksimum güvenlik sağlarız.
 • Ev ve işyerlerinizin, Askeri ve Kamusal alanların Genel Güvenliğini sağlamak amacıyla açık ve kapalı alanların; Gece Görüşlü Kameralar, Hareketli Speed Dome Kameralar, Zoom yapabilen Kameralar, Analog ve Megapixel IP Kameralar ile 24 saat izlenmesini ve hareket oluştukça görüntüleri kaydederek alarm tetikleyiciler marifetiyle Güvenlik sorumlusunun anında telefon ya da mail yoluyla uyarılmasını sağlarız.

Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda yerinde keşfi ücretsiz yaparız.

 • Ev ve işyerlerinizin, Askeri ve Kamusal alanların çevre güvenliğini yüksek teknolojideki “Çevre Güvenliği Sistemleri” ile sağlarız.
 • Ev ve işyerlerinize, Askeri ve Kamusal Alanlara en yüksek teknolojideki Otopark Kontrol ve Bariyer Sistemlerini kurarak güvenliğinizi maksimum seviyeye yükseltiriz.
 • İşyerlerinizin, Askeri ve Kamusal alanların Geçiş Kontrol Sistemlerini en yüksek teknolojiyi kullanarak kurarız.
 • Turnikeler ile ilgili geniş alternatif tasarımlar sunarız.
 • Bariyer Hizmetleri konusunda; Uzman kadro, kusursuz hizmet, %100 müşteri memnuniyeti ile Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Rampa Bariyer, Kapan Sistemleri ile Güvenliğinize her türlü desteği sağlarız.
 • X-Ray Sistemleri ile Organik ve inorganik maddeleri ayırt etmede mükemmel resim kalitesi sunabilen, sahip oldukları ileri X-RAY teknolojisi ve geliştirilmiş bilgisayar resim programları ile resim kalitesinde kesin netlik sağlayabilen, böylelikle bomba, silah, uyuşturucu gibi maddelerin tespitini rahatça yapabilen son teknoloji X-Ray cihazlarını kurar ve güvenliğinizi maksimize ederiz.
 • Elektronik Alarm ve Güvenlik Sistemlerini kurar, ürün temini yapar, teknik destek ve danışmanlık hizmeti verir, teknik şartnamesini hazırlar, yıllık bakım sözleşmesi yaparız.

BİLGİSAYAR DONANIM, YAZILIM, TASARIM, DANIŞMANLIK VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERİRİZ

 • Bilgisayar Yazılım ve Donanım konusunda her türlü teknolojiyi sizlere sunar, İşletmelerinizin internet üzerinden tanıtım arayüzü olan web sayfalarınıza Web Tasarım ve Hosting Desteğini en ekonomik koşullarda ve en iyi teknolojiyle sağlarız.
 • Uzman kadro, kusursuz hizmet, %100 müşteri memnuniyeti ile Server, Masaüstü, Dizüstü Bilgisayarlar ve Çevre Birimlerinize Teknik Destek Hizmeti verir, en kaliteli ve en ekonomik koşullarda ürün satınalma çözümleri sağlarız.
 • Bilişim Danışmanlık, Yazılım ve Data Güvenlik, Veri Kurtarma, Yazılım Kurulum ve Destek Hizmetleri, Ağ Yönetimi, Veri Girdi işlemlerini yaparız.
 • Büro Makineleri ve Malzemeleri satışı, yedek parça ve sarf malzemesi temini, bakım ve onarımı, yıllık sözleşme dahilinde bakım güvenlik destek hizmetlerini veririz.
 • Sistem Kurulumu, Formatlanması hizmetlerini yaparız.
 • Geçmişten kalan yazılım ve data temizlik hizmetlerini yapar, bilgisayarınızı güven içinde tutarız.

SES VE IŞIK SİSTEMLERİNDE YARDIMCI OLURUZ

 • Ev ve işyerlerinize, yüksek teknolojideki Seslendirme, Acil Anons ve Işık Sistemlerini kurar, Kablolu ve Kablosuz seslendirme de dilediğiniz kadar bölge zone sistemini ayarlarız. Seçimlerde adaylarımızın ve partilerimizin organizasyonlarını itina ile yapar seçim sonucunda etkisi hissedilecek düzeyde katkı sağlarız.

TEZ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 • Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik, Profesörlük, Yargıtay Savcılığı gibi her türlü tezinizi hızlı ve imla kurallarına uygun olarak yazarız. Yazılım hatası var ise tez sahibinin bilgisi dahilinde düzeltir, dizgisini yapar ve baskıya hazırlarız. Talep halinde anlaşmalı matbaalarda en ekonomik baskı işini temin ederiz.
 • Bina, Site, İş Merkezi Yöneticilik Hizmetlerini itina ile yaparız.
 • Ofis, Büro, Tesis İşletme Destek Hizmetlerini veririz.

Uzman olduğumuz alanlar

Proje bazlı ürün satışı, Projelendirme, Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmetleri ELİZİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ‘nin yönetsel ve tatbiksel olarak uzman olduğu alanlardır.

ELİZİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ anlayışında sürdürülebilirliğin önemi büyüktür. Bu nedenle firma “Tam Zamanında, Doğru İş ve Kalitede İstikrar” politikasını benimsemiş, bu doğrultuda hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerimize merkezden yönetilebilen ve geliştirilebilir çözümler sunmayı azami seviyede önemsemekte, marka ve teknoloji bağımsız çözümler sağlamaktayız. Bu da çözümlerimizde kullanılacak ürün ve teknolojileri, müşterilerimizin ihtiyaçlarının belirlemesi anlamına gelmektedir.

Sahip olduğumuz uzmanlık sayesinde, birçok farklı ve karmaşık sistemi, müşteri risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirerek katma değer yaratmaktayız. Kârlı ve sürdürülebilir bir geleceğin, müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlamaktan ve ileri teknoloji ürünlerimizle her safhada verimliliği artıracak entegre çözümler sunan “güvenilir iş ortağı” olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

Biz, inşaat, iş güvenliği, elektronik, bilişim ve güvenlik sistemleri konusunda bir müşterinin ihtiyaç duyduğu; uzun süreli ilişkiler kurabileceği, tüm hizmet ve teknoloji ihtiyaçlarına yanıt alabileceği, projelerin tamamının sorumluluğunu üstlenebilecek bir iş ortağıyız.

Farklı teknoloji kombinasyonlarını, inşaat, iş güvenliği, elektronik, bilişim ve güvenlik için kullanan bir firmayız. Biz, bu ideal iş ortaklığını, teknolojik çözümlerimiz ve tecrübemizle farklı sektörlerden birçok müşteriye tek elden sunarız. Ticari, endüstriyel, devlet kurum ve kuruluş binalarının ihtiyaç duyduğu tüm zayıf akım sistemleri konusunda yenilikçi çözümler sunarız.

Kurucu Ortak

Şirketin %50 hissedarı ve Müdürler Kurulu Başkanı olup, 01.01.1961 Kırşehir doğumludur.

Uzmanlık alanları:

Bilgisayar yazılım, donanım, elektrik-elektronik sistemleri, elektronik güvenlik ve Kapalı Devre Kamera (CCTV) sistemleri, Görüntülü diafon sistemleri, görüntü ve seslendirme sistemleri, merkezi uydu sistemleri, telekomünikasyon sistemleri, Rüzgar ve Güneş Enerjisi Sistemleri, hukuk danışmanlığı, tez ve ödev yazılımı, veri analizi, her tür elektrikli ve elektronik alet tamir ve yıllık bakım hizmetleri, Ulusal ve Uluslararası Organizasyon-Danışmanlık Hizmetleri
Haydar Güner

Cep Telefonu: 0(532) 457 1472

Mail Adresi: haydarguner@gmail.com

Kurucu ortak

Şirketin %50 hissedarı ve Müdürü olup, 01.04.1959 Yozgat doğumludur.

Uzmanlık alanları:

İnşaat Kalfalığı, Ses Yalıtım, Su Yalıtım, Isı Yalıtım, Çatı yapım-aktarım-onarım, Baca yapım ve onarımı, Banyo-WC yapımı ve onarımı, Karo-Fayans-Kalebodur Ustalığı, Sıhhi Tesisat Ustalığı, Beton, Duvar ve Sıva Ustalığı, İşçi Sevk ve İdare, Proje Kontrol ve Uygulama Uzmanı, Isı Yalıtım Danışmanlığı (Foamboard, Isı Yalıtım Sıvası, Isı Yalıtım Boyası), Ferforje ve Demir Doğrama Ustası, Ağaç Doğrama Ustası
Ulusal ve Uluslararası Organizasyon-Danışmanlık Hizmetleri
 
İsmet Madak
Cep Telefonu: 0(532) 742 4137
Mail Adresi: elizimuhendislik@gmail.com

"Bir Bilene Danışmak
Başarının Yarısıdır"

Misyonumuz
Elizi Mühendislik olarak temel prensibimiz; inşaat ve dekorasyon alanında siz müşterilerimize sektörde farkını hissettiren uzman ekiplerimizce akılcı, ekonomik, yüksek kaliteli ürünler ile kalıcı çözümler üretmektir.
Vizyonumuz

ELİZİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ anlayışında sürdürülebilirliğin önemi büyüktür. Bu nedenle firma “Tam Zamanında, Doğru İş ve Kalitede İstikrar” politikasını benimsemiş, bu doğrultuda hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Müşterilerimize merkezden yönetilebilen ve geliştirilebilir çözümler sunmayı azami seviyede önemsemekte, marka ve teknoloji bağımsız çözümler sağlamaktayız. Bu da çözümlerimizde kullanılacak ürün ve teknolojileri, müşterilerimizin ihtiyaçlarının belirlemesi anlamına gelmektedir.

Sahip olduğumuz uzmanlık sayesinde, birçok farklı ve karmaşık sistemi, müşteri risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirerek katma değer yaratmaktayız. Kârlı ve sürdürülebilir bir geleceğin, müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlamaktan ve ileri teknoloji ürünlerimizle her safhada verimliliği artıracak entegre çözümler sunan “güvenilir iş ortağı” olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

Biz, inşaat, iş güvenliği, elektronik, bilişim ve güvenlik sistemleri konusunda bir müşterinin ihtiyaç duyduğu; uzun süreli ilişkiler kurabileceği, tüm hizmet ve teknoloji ihtiyaçlarına yanıt alabileceği, projelerin tamamının sorumluluğunu üstlenebilecek bir iş ortağıyız.

Farklı teknoloji kombinasyonlarını, inşaat, iş güvenliği, elektronik, bilişim ve güvenlik için kullanan bir firmayız. Biz, bu ideal iş ortaklığını, teknolojik çözümlerimiz ve tecrübemizle farklı sektörlerden birçok müşteriye tek elden sunarız. Ticari, endüstriyel, devlet kurum ve kuruluş binalarının ihtiyaç duyduğu tüm zayıf akım sistemleri konusunda yenilikçi çözümler sunarız.

+90 (532) 457 1472
+90 (312) 418 5777
bilgi@elizimuhendislik.com
Kavacık Subayevleri Mahallesi, Ergün Sokak No:38/A, 06135 Keçiören/Ankara
© {2019} Elizi Mühendislik. Tüm Hakları SaklıdırAdobe Ajans